Преглед на публикация

Проблем с отходни води - ул. Ангел Къчев 72, вх. А

08
март
2019

Сигнал

Приключено в срок

Присъединени: 0

Във връзка с подаденият сигнал е направена проверка, която констатира , че има затрупани две ревизионни шахти. Върху едната са положени тротоарни плочки при направата на новите междублокови пространства, другата е асфалтирана. Това възпрепятства почистването на канализацията на блок на ул. „Ангел Кънчев“72 вх.А.
Фирмата изпълнител на ремонта на междублоковото пространство, трябва да повдигне РШ на нивото на терена, за да може да се почиства канализационната мрежа.
Извиняваме се за причиненото неудобство и молим при бъдещи проблеми и нередности да сигнализирате на тел. 0800 40 130

ВиК Стара Загора, Отдел канализация
ИН: mx7
Статус: Приключено - Решено
Видимост: Публична
Пренасочено към: ВиК Стара Загора
Планирано за приключване: 22.03.2019
Приключено на: 21.03.2019
Здравейте.
От две години насам, след положените нови тротоари в задблоковото пространство имаме проблем с изтичане на отходните води на блока (специално ВХОД А) и вече 6-ти път се налага да плащаме за техника за почистване на мазетата и канализацията. Искам да ви помоля да изпратите екип, който да реши проблема. Явно е объркан ъгъла на изтичане на отходните води. Смърди ужасно и се трупат нови количества отходни води!

Адрес на блока: ул. АНГЕЛ КЪНЧЕВ 72, ВХ.А

Надявам се ще откликнете на молбата ни в най-кратки срокове и ще отстраните проблема!
  • 21
    март
    2019
    ВиК Стара Загора приключи публикацията със статус Приключено - Решено (предишен статус: Изчакване на становище).
  • 08
    март
    2019
    ВиК Стара Загора назначи Отдел канализация към тази публикация.
  • 08
    март
    2019
    Публикацията беше пренасочена за обработка към административна група ВиК Стара Загора .
  • 08
    март
    2019
    Статусът на публикацията беше променен на Активно, в изчакване за пренасочване (предишен статус: Изчакване за активиране).